O mnie

Miej otwarty umysł, czytaj, słuchaj, myśl i stań się najlepszą wersją samego siebie.

Berenika z koniem

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ W TWOJEJ GŁOWIE I TO DZIĘKI SOBIE MOŻESZ OSIĄGNĄĆ TO, CO ZAMIERZASZ! 

 

Nazywam się Berenika, jestem psychologiem i pasjonatką jeździectwa. W  2019 stworzyłam wyjątkową bransoletę motywacyjną. Jestem głęboko przekonana o jej wyjątkowej mocy oddziaływania na każdego, kto pragnie osiągalność obrany przez siebie cel. WINNER MIND ma przypominać o potędze jaką mamy w sobie. To  bransoletka, która nie tylko pełni funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim przypomina o tym, co jest dla nas ważne i wartościowe. WM to litery od słów WINNER MIND, ZWYCIĘSKI UMYSŁ, mówią o tym, że sposób na „zwycięstwo” jest w naszej głowie! To my sami kształtujemy nasze myśli, nadajemy znaczenie wydarzeniom i sytuacjom w jakich się znajdujemy. To my wyznaczamy cele i posiadamy motywację do ich osiągnięcia.

Studiują psychologię utwierdziłam się w słuszności moich wcześniejszych założeń, że poznając mechanizmy funkcjonowania naszego ciała i umysłu, możemy pomóc w realizacji celów i poprawieniu jakości życia.

To, co w powtarzalny sposób czujemy, czego doznajemy i pragniemy, o czym myślimy, powoli lecz skuteczni, rzeźbi naszą strukturę neuronalną. Nasz mózg kształtuje się w zależności od tego na czym się koncentruje. Jeżeli nieustannie skupiamy się na samokrytyce, zamartwianiu, narzekaniu, krzywdach i stresie, to mózg staje się bardziej podatny na lęk i depresyjny nastrój. Bardziej skupia się na zagrożeniach i stracie, a ponadto ma większe skłonności do złości, smutku i poczucia winy. Jeżeli wybierzemy ze swojego życia pozytywne, nawet drobne wydarzenia, przyjemne uczucia, to mózg będzie odpowiadał optymizmem, pozytywnym nastrojem i odpornością psychiczną.

To my sami kształtujemy nasze myśli, nadajemy znaczenie wydarzeniom i sytuacjom w jakich się znajdujemy, to my wyznaczamy cele i posiadamy motywację do ich osiągnięcia. Często tkwimy w miejscu, które wydaje się być nie do zmiany, a jedyna zmiana, jaka musi zajść, jest zmiana w nas samych.

Bransoletka motywacyjna WINNER MIND jest doskonałym sposobem, na wzmocnienie motywacji do osiągniecie wyznaczonego celu.